Hizmetlerimiz

Her marka cep telefonlarının ekran değişimini müşterilerimizin gözü önünde hızlı bir şekilde yapıyoruz. Ekran değişimi hizmetlerimiz statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak garanti kartı ile birlikte sunularak verilmektedir. LG, IPHONE, SAMSUNG ve SONY ve diğer tüm marka cep telefonlarınızın ekran değişimleri için bizi güvenle arayabilirsiniz.


Teknik servisimizde ekran değişimi, batarya değişimi, şarj soketi değişimi, hoparlör değişimi, kasa değişimi, arka / ön kamera değişimi, arka kapak değişimi, açma/kapama (on/off) tuşu değişimi, mikrofon girişi değişimi ve bütün diğer cep telefonu tamir işlemleri bir arada 6 ay ER-CE servis garantisiyle sunulmaktadır.
Neden biz?
Deneyimlerimizle
Guvenirligimizle
Genis destek agimizla
Genis urun yelpazemizle
Konusunde uzman profesyonel takimimizla
Isimize duydugumuz saygiyla
Ozenle sundugumuz kaliteli hizmet anlayisimizla
Her zaman yaninizda oldugumuz icin.


2000 yilindan gunumuze ulkemiz cep telefon tamiri sektorunde 17 yillik deneyimle mustafa tufan tarafindan kurulan ve faaileyetlerini surduren er-ce iletisim deneyimli,egitimli,cozum ureten bir anlayisa sahip kadrosuyla sektorde kalite ve fiyat anlaminda rekabetci liderlik ruhuyla hizmet veren kuruluslarin arasinda yer almaktadir.
Gelecege giden yolda,gecmisten ders cikarmanin oneminin bilinciyle ulusal degerlerimize baglidir. Yeniliklere ve yaraticiligin her turlusune deger vermekte arastirma gelistirmeye yatirim yapmaktadir.

ER-CE iletişim

Osmanağa Mahallesi, rıhtım caddesi, Ülsel İş merkezi No: 18
34714
kadıkoy/İSTANBUL

Tel: 0216 550 6072
GSM: o541 978 0872

Email: kadikoyekrandegisimi@gmail.com