Hakkımızda

 

ER-CE İLETİSİM İstanbul / kadıkoy de hizmet vermekte olan   Cep Telefonu Tamiri Sektörüne Kaliteli, Düzgün Hizmet Vermek ve Mobile iletişim Sektöründe Türkiye’nin %100 Müşteri Memnuniyeti Öncelikli, Güvenilir, Yenilikçi, ve Saygın Teknik Servis Sağlayıcısı Kuruluşudur tecrübeli teknisyenlerimizle cihazlarınızı hızlı ve en sağlam şekilde onarıyoruz.

Cihazımın güvenilir bir firmada işlem görmesi ve servis sonrası destek benim için önemlidir diyorsanız firmamızda sizleride ağırlamakdan mutluluk duyarız.

Teknik servisimizde yapılan tüm işlemler firmamız tarafından 6 Ay garanti kapsamına dâhil olmaktadır.Ayrıca servisimizde arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

Müşteri memnuniyetini her daim arttırabilmek amacıyla tüm ayrıcalıkları değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Cep telefonları gündelik yaşamımızın ayrılmaz bir parçası. Bizi tüm sevdiklerimize bağlayan bu akıllı kutuları yanımızdan ayırdığımızı artık hayal etmek çok güç. Farklı model ve seçeneklerle hayatımıza girmiş bu pratik araçların sorunları karşısında doğru cep telefonu teknik servis hizmeti almak elbette hepimizin hakkı   İstanbul başta olmak üzere pek çok ile telefon tamir ve onarım hizmeti verirken sizin beklentileriniz doğrultusunda hareket ediyor. Genişleyen ekibimizle birlikte gururunu sizinle paylaşmak ve size kendimizi daha iyi bir şekilde anlatmak istedik.

Her gün yüzlerce  sorunlu telefonların tamiri ve parça değişimi işlemlerinini yaparken teknolojinin en son olanaklarını kullanarak büyük bir iş başardığımızı biliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz cep telefonu teknik servis hizmeti ile ekran kırılmalarına, ekran çatlamalarına, şarj dolum problemlerine, şebeke erişim sorunlarına, kırılmış/çatlamış telefon kasalarına, dokunmatik panel ve telefonunuz için hayati olan arızalı entegre sistemlerine anında müdahale ediyor ve hızlı bir şekilde telefonunuzu ilk günkü haline getirmeyi başarıyoruz. Firmamızın çok tercih edilen teknik servislerden biri olmasının nedeni güler yüzlü hizmet anlayışının yanında teknolojik olarak gelişmiş seçenek anlayışımızın olması.


Email: kadikoyekrandegisimi@gmail.com

Tel: 0216 550 6072